Občanská pojištění

Divize pojištění občanů sjednává všechny druhy občanských pojištění:

Pojištění osobZjistíme aktuální stav Vašich POJISTNÝCH POTŘEB. Seznámíme Vás s riziky v souvislosti s druhem Vašeho podnikání. Navrhneme Vám OPTIMALIZACI ROZSAHU POJIŠTĚNÍ s důrazem na největší rizika a s ohledem na výši pojistného. Provedeme analýzu Vašich stávajících pojistných smluv.

Vypracujeme pojistně technickou zprávu pro pojišťovnu. Zajistíme Vám VYHOTOVENÍ POJISTNÉ SMLOUVY, její průběžnou aktualizaci a zpracování dodatků.

Zabezpečíme pro Vás stálý informační servis a informace o nových druzích komerčního pojištění.

Provedeme pro Vaši firmu VÝBĚR VHODNÉ POJIŠŤOVNY z hlediska kvalitních pojistných podmínek. Sledujeme programy pojišťoven, které dávají zvýšenou garanci pro výplatu vysokých náhrad u velkých škod na majetku, případně u vysokých odpovědnostních škod.

Garantujeme Vám rozsáhlou pomoc a poradenství při VYŘIZOVÁNÍ POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ. Zabezpečíme pro Vás výplaty záloh na plnění s využitím služeb soudních znalců jednotlivých oborů při velkých a komplikovaných škodách.

Jste lékař, pracujete ve zdravotnictví? Nabízíme Vám SPECIÁLNÍ POJISTNÝ PROGRAM s možností sjednání výhodného pojištění. Kontaktujte nás přímo.

Zabezpečíme pro Vás sjednání povinných pojištění uložených zákonem.

Vybereme optimální SKUPINOVÉ POJIŠTĚNÍ Vašich zaměstnanců pro případ odpovědnosti za škody vůči zaměstnavateli i pro případ životních a úrazových pojištění.

Jsme pro Vás schopni projednat zajištění rizika i na mezinárodním pojistném trhu.

Životní pojištění můžete získat v našem klientském centru nebo se s Vámi spojí naše operátorka a dojedná s Vámi schůzku a projedná vše potřebné telefonicky před setkáním nad nabídkou.

Zjistíme Vaše požadavky na sjednávané pojištění a poradíme Vám se vším, co se takového pojištění týká. Následně pro Vás vybereme nejvýhodnější možné pojištění a navrhneme Vám pojistnou smlouvu.

Adresa klientského centra: První moravská brokerská společnost s.r.o., Štefánikova 134/64, 612 00 BRNO, (ukázat na mapě)

Otevírací doba je od 8.00 do 15.30 hodin, pondělí až pátek. Kancelář klientského centra najdete v 3. patře. Pro havarijní pojištění nebo povinné ručení si připravte technický průkaz o vozidle.

Telefon klientského centra: 541 425 465, 541 425 466.

Objednat nebo zanechat kontakt:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Prosím o zavolání zpět na uvedený telefon

Vámi navrhované datum návštěvy

Předmět

O jaké pojištění máte zájem? (vyžadováno)

Povinné ručeníHavarijní pojištěníCestovní pojištěníPojištění osobPojištění majetku a nemovitostíPojištění podnikatelů a průmysluPojištění psůJiné

Vaše zpráva

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
V souladu s ustanovením § 2789 občanského zákoníku od Vás prostřednictvím jednotlivých následujících úkonů zjistíme Vaše požadavky na sjednávané pojištění, na jejichž základě Vám následně bude navržena pojistná smlouva.